Burrito Loco Štefánikova

Štefánikova 7, Praha

 
Kontaktní informace

O podniku:

Vždy čerstvé a zdravé mexické speciality bez dlouhého čekání. To je Burrito Loco! Zdravé a čerstvé ingredience jsou vždy základem. Jídla si můžete nakombinovat podle vlastních chutí.Máte rádi pálivé? Přidejte si papričky Jalapeños. Chcete guacamole navíc? Žádný problém. Ať už se rozhodnete pro ranní svačinu nebo zahnat večerní hlad, Burrito Loco je správná volba, protože otevřeno mají non-stop! Vyberte si z čerstvých surovin, ať je ve vašem Burritu všechno, co máte rádi. Rychlé občerstvení, ve kterém zaženete velký hlad i chutě po něčem šťavnatém, plném masa a zeleniny. 

Druh kuchyně

Mexická

Každý snad už o mexické kuchyni aspoň slyšel. Často její pokrmy bývají pálivé a plné kukuřičné mouky. Dobrým příkladem jsou třeba tortilly nebo burrito.

Typ jídla

Steak house

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.

Bezlepkové menu

V dnešní době alergie na lepek už není tak neobvyklá. Proto pár podniků již zavedla bezlepkové pokrmy do svých menu. Lepek najdeme v rostlinách rodu trávovitých - pšenice, ječmen, žito atd.Typy jidla:

Steak house, Bezlepkové menu


Kuchyně:

Mexická

V blízkosti MHD
Take away
Catering
Rozvoz jídla

Instagram profil není bohužel k dispozici