Cafeteria & Pizzeria PERSONA

Jeseniova 2770/56e, Praha

 
Kontaktní informace

O pizzerii:

Pizzerie, cafeteria a restaurace s bezbariérovým vstupem nabízí domácí těstoviny, jehněčí, ryby, ale také vegetariánské pochoutky. Restaurace má k dispozici nekuřáckou část, vytápěnou zahrádku. Nabízí snídaně, polední menu, rozvoz jídel, catering. K dispozici je Wi-Fi připojení a možný vstup se psy.

Typ podniku

Pizzerie

Podnik spjatý s přípravou a servírováním pizzy. V pizzeriích můžete většinou ochutnat i jiná jídla nežli jen samotnou pizzu. Často se zde setkáme s podávanými jídly i z těstovin a různých variací salátů. Pizzerie sebou přináší přívan Itálie.

Druh kuchyně

Italská

Základem italské kuchyně jsou především zdravé suroviny - bylinky, mořské plody, olivový olej. Nejlákavější z italských pokrmů je nespíš právě ta pizza. Tu si snad zamiluje každý.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek se často dělá z hovězího, pštrosího nebo rybího masa. V Česku je zvykem jej servírovat na topince. Výborný je s worcestrovou omáčkou.

Steaky

Podniky pro přípravu steaků se nazývají steak house. Vyrábí se z červeného masa a v celku. Jako příloha se k nim nejvíce hodí brambory a rýže.

Pizza

Pizza je jedna z nejoblíbenějších jídel na světě. Původem je z Itálie. Jde jí ozdobit snad čímkoli krom ovoce. Zde vznikla jedna výjimka v podobě pizzy Hawai.

Vegetariánské menu

V podnicích s vegetariánským menu se může najíst i opravdový vegetarián. Obsahuje totiž bezmasá jídla. Bez hlavní pokrmy patří falafel nebo běžné bezmasé saláty.


Typ podniku:

Pizzerie


Typy jidla:

Tatarský biftek, Steaky, Pizza, Vegetariánské menu


Kuchyně:

Italská

Vinotéka
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Zahrádka
Catering
Rozvoz jídla

Instagram profil není bohužel k dispozici