Hotel Manor House

Vančurova 126, Broumov

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu. Každý měsíc naleznete v nabídce restaurace sezónní à la carte menu. Poobědvejte ve stylové části vybavené krásným dobovým dřevěným nábytkem, odpolední kávu s dortem si vychutnejte v křesílkách v originální prosklené zimní zahradě a k večeru si poseďte na baru u čepovaného regionálního piva. V letních měsících vás okouzlí venkovní posezení v parku s kapacitou 40 míst a s dětským koutkem. Restaurace nabízí 75 míst k sezení.

Typ podniku

Hotel

Hotel je místo pro ubytování. Je zde recepce s obsluhou. Nedílnou součástí nabízené hotelové služby je i stravování. Stravování v hotelu probíhá buď formou bufetu či restaurací.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Typ jídla

Ryby

Ryby se snad doporučují už odjakživa. Jsou zdravé. Obsahují vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.

Steaky

Steak si můžeme dát ve specializovaných podnicích steak house. V nabídce najdete stek z různých druhů masa. Jen ten pravý steak se připravuje z hovězího.

Steak house

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Raw strava

Raw strava je jinými slovy tepelně neupravené pokrmy. Často se také jedná o vegetariánskou výživu. Hlavními složkami syrové stravy jsou ovoce a zelenina, ořechy a semínka, luštěniny, obiloviny a mořské řasy.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Ryby, Steaky, Steak house, Raw strava


Kuchyně:

Mezinárodní

Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici

Facebook profil není bohužel k dispozici