Levitate

Štěpánská 611/14, Praha

 
Kontaktní informace

O kavárně:

V Levitate vždy usilovali o jedinečnost. Kombinace asijských kořenů a života v Evropě je vedla k tomu, že dlouho experimentovali s různými kuchyněmi, kořením a bylinkami a uvažovali, jakým směrem se vydat. A pak, jednoho dne, jako blesk z čistého nebe, jim to konečně došlo. Proč se křečovitě držet zažitého, známého a mnohdy nudného, když mohou vytvořit svou vlastní, unikátní kuchyni, která boří vše zažité a přitom přináší neotřelý gastronomický zážitek? Koncept autentické asijsko-nordické kuchyně byl na světě.Tři fascinující elementy, tři fascinující řady vytříbených pokrmů. V Lavitate garantují spousty nezapomenutelných zážitků. Šéffkuchař společně s celým teamem pro Vás připravili degustaci v podobě 6, 9 nebo 12 chodů - se třemi výběry párování. Párování s vínem, koktejly a nebo s netradičními džusy.Levitate Vám přináší koncept cenově dostupné „fine-dining“ zážitkové gastronomie využívající vždy čerstvé sezónní ingredience využité do posledního kousku. Díky tomu kuchyně v Levitate neprodukuje žádný „odpad.“ 

Typ podniku

Kavárna

Útulným a příjemným místem jsou kavárny. Hlavním nápojem je zde káva či jiný teplý nápoj. Mezi nabízející sortiment bývají zákusky či slané sendviče. V kavárnách zřídka kdy vaří plnohodnotná jídla.

Vinárna

Vinárna je v širším pojmu druh restaurace specializovaný na vína. Ve vinárně najdete větší výběr vín než v běžné restauraci.

Druh kuchyně

Asijská

Každá asijská země má vlastní gastronomickou historii a speciality. Proto se jejich pokrmy značně liší. Ovšem základ zůstává stejný - sójová omáčka a rýže.

Skandinávská

Krása skandinávské kuchyně spočívá v jednoduchosti. Hojně se zde využívají plodiny, jako jsou brambory, červená řepa, listová zelenina či bobulové plody. Tato severská kuchyně je ale hlavně o rybách a mořských plodech.

Typ jídla

Ryby

Ryby bychom měli mít nejméně dvakrát do týdne na talíři. To vám řekne snad každý. Přeci jenom ryby jsou zdravé.

Steaky

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Steak house

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Raw strava

Raw strava je pojem pro tepelně neupravenou stravu. Tak ji můžeme nazvat jako syrová strava. Většinou se jedná o rostlinné produkty.


Typ podniku:

Kavárna , Vinárna


Typy jidla:

Ryby, Steaky, Steak house, Raw strava


Kuchyně:

Asijská, Skandinávská

Vinotéka
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Klimatizace