Los v Oslu

Perunova 804/17, Praha

 
Kontaktní informace

O pivnici:

Útulná a stylová restaurace se nachází jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad. Horní kuřácká část čítá 42 míst, přičemž 10 míst je u baru a 32 v zajímavě řešených oddělených prostorech, které navozují pocit soukromí.Ve spodní nekuřácké části restaurace se nachází tzv. „Belgický pivní klub“, ve kterém jsou čepovány belgické pivní speciality. Tento prostor bývá hojně využíván pro firemní akce a soukromé oslavy.V restauraci je připravována středomořská i mezinárodní kuchyně.

Typ podniku

Pivnice

Pivnice je podnik nabízející hlavně pivo. Bývá zde široká nabídka pivních nápojů. Pivnice má většinou i venkovní posezení. Nemusí zde být podávána teplá jídla.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Podnik se zaměřením mezinárodní kuchyně se věnuje přípravě pokrmů z různých zemí. Strávníci si tak mohou vybírat z mnoha rozmanitých jídel.

Středomořská

Středomořská kuchyně se především vyznačuje minimální konzumací červeného masa, střídmou konzumací mléčných výrobků, drůbežího masa i ryb. Tato kuchyně je chutná a zároveň i zdravá.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek se často dělá z hovězího, pštrosího nebo rybího masa. V Česku je zvykem jej servírovat na topince. Výborný je s worcestrovou omáčkou.


Typ podniku:

Pivnice


Typy jidla:

Tatarský biftek


Kuchyně:

Mezinárodní, Středomořská

V blízkosti MHD
Take away
Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici