Music club Phenomen

Nádražní 43/84 čtvrť Praha 5, Praha

 
Kontaktní informace

O nočním klubu:

Music bar Phenomen – hvězda noční zábavy, která nabízí nejen jedinečnou atmosféru místa klubového prostředí, ale i kvalitní gastronomii.Otevřené prostory vynesené historickými klenbami, podepřenými tesanými sloupy z masivního kamene v kontrastu s moderním designem, tvoří unikátnost tohoto interiéru. Gastronomie na kvalitativně vysoké úrovni za dostupné ceny se zvýhodněnými variantami pro skupinové rezervace.Autorské koktejly renomovaných barmanů, stejně jako klasické drinky z nejlepších surovin, výběr čepovaných prémiových piv přímo z proskleného sklepa, a v neposlední řadě zajímavý vinný lístek s možností ochutnat různé značky a ročníky Champagne. Součástí gastronomie jsou samozřejmě i výborné pokrmy s netradiční prezentací umožňující více hostům sdílet chuťové variace a to až do ranních hodin. Programová část music clubu je teamově připravována pod záštitou produkčního tak, aby bylo servírováno to nejkvalitnější z klubové scény i další zábavy.

Typ podniku

Noční klub

Noční klub patří mezi zábavný druh podniků. Jeho dominantou a charakteristickým znakem je především hlasitá hudba a taneční parket. Otevírací doba již dle názvu je ve večerních a nočních hodinách.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek je v překladu jídlo ze syrového masa. Podává se běžně s nakrájenou cibulí, hořčicí, solí, pepřem a worcestrovou omáčkou. Dle chuti si jej lze i jinak dochutit.


Typ podniku:

Noční klub


Typy jidla:

Tatarský biftek


kuchyně:

Mezinárodní

V blízkosti MHD
Wi-Fi
Živá hudba

Instagram profil není bohužel k dispozici