Na Veselé 909
Na Veselou 909, Beroun
O baru:
Restauraci naleznete v moderním klubovém domě berounského golfového clubu, který je situován v krásném prostředí královského města Berouna, pouhých 20 minut od letiště či centra Prahy a při tom v blízkosti křivoklátských lesů. Ať už se rozhodnete pro obchodní jednání, školení, soukromý večírek či romantickou večeři ve dvou, postarají se o všechny detaily k Vaší spokojenosti.Golf, relax a komfort v nádherné přírodě, gurmánský zážitek, přátelská obsluha, nadstandardní servis, osobní angažovanost, profesionální služby to je to, co stojí za rezervaci, bez které není návštěva restaurace zatím možná.
Bar / lounge
V barech se podávají hlavně alkoholové nápoje. Hlavním místem je zde pult. Hraje se zde často i hlasitá hudba. V barech se nevaří.
Hotel
Typickým charakterem hotelu je ubytování přes noc nebo více nocí. Hlavním jádrem hotelu je recepce spolu s recepčním. Ubytování je formou hotelových pokojů.
Mezinárodní
Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.
Česká
Česká kuchyně byla ovlivněna dalšími národními kuchyněmi. Do nich například patří německá a rakouská. Základem české kuchyně je lidová kuchyně a suroviny pěstované v Česku.
Plody moře
V kuchyni se název "plody moře" využívá významově pro mořské živočichy s výjimkou ryb. Jsou korýši, mlži a hlavonožci. Běžně se konzumují sépie, chobotnice a slávky.
Ryby
Ryby bychom měli mít nejméně dvakrát do týdne na talíři. To vám řekne snad každý. Přeci jenom ryby jsou zdravé.
Steaky
Podniky pro přípravu steaků se nazývají steak house. Vyrábí se z červeného masa a v celku. Jako příloha se k nim nejvíce hodí brambory a rýže.
Steak house
Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.
Typ podniku:
Bar / lounge , Hotel
Typy jidla:
Plody moře, Ryby, Steaky, Steak house
Kuchyně:
Mezinárodní, Česká