Pivovar Letiny

Letiny 66, Letiny

 
Kontaktní informace

O pivovaru:

V restauraci pivovaru nabízí pouze kvalitní domácí produkty od místních dodavatelů. Velký důraz kladou na suroviny použité při přípravě jídel. Samozřejmostí je skvělý a profesionální servis. Věří, že si z jídelního lístku vyberete a budete se sem rádi a často vracet. V pivovaru je k dispozici i sál pro uspořádání narozeninových a rodinných oslav, svateb, firemních večírků i maturitních plesů. Na čepu sedm druhů piv: Letinské výčepní světlé 10%, Letinský světlý ležák 12%, Letinský polotmavý speciál 13%, Letinský tmavý ležák 12%, Letinský pšeničný ležák 12%, Letinský hořký speciál (LIPA) 14% a nealkoholický světlý Lobkowicz. Dle ročního připravujeme i další speciály. 

Typ podniku

Pivovar

V pivovaru si vaří i vlastní pivo. Častokrát bývá pivovar spojen s restaurací. Pivovar je skvělým podnikem především pro milovníky dobrého piva. Dozvíte se zde i zajímavosti ze světa vaření piv.

Druh kuchyně

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.

Typ jídla

Steaky

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.

Burgery

Původně americké burgery se připravují z napůl rozříznuté housky, mletého masa, zelenina, popřípadě vejce a slanina. Maso je většinou hovězí.


Typ podniku:

Pivovar


Typy jidla:

Steaky, Burgery


Kuchyně:

Česká

Instagram profil není bohužel k dispozici