Pivovar & restaurace U Stočesů

Sokolská č.p. 282, Rokycany

 
Kontaktní informace

O pivnici:

Restaurace či spíše pivnice v objektu Minipivovaru a pivnice U Stočesů byla po dlouhých desetiletích kompletně zrekonstruována právě z důvodu vybudování minipivovaru. Chtějí zde nalákat novou klientelu do stylového a útulnějšího prostředí. Interiér ve stylu 30. let je navržen a vyroben z jasanového drásaného dřeva a amerického ořechu. Dominantou pivnice je výhled do prostoru minipivovaru na měděnou varnu. Dalším výrazným prvkem je nádherný měděný pivní most se 6 kohouty připravenými uhasit žízeň i toho největšího pivaře… V restauraci je 60 míst k sezení a je tvořena výčepem, pivnicí-sálem a diskrétní hernou.

Typ podniku

Pivnice

Pivnice je podnik nabízející hlavně pivo. Bývá zde široká nabídka pivních nápojů. Pivnice má většinou i venkovní posezení. Nemusí zde být podávána teplá jídla.

Pivovar

Pivovar se od pivnice liší hlavně výrobou svého vlastního piva. Nenabízí se zde velké množství druhů piv. Budete mít možnost ochutnat pivo z menšího rodinného pivovaru. Bývá spojen často s restaurací zaměřující se na českou kuchyň.

Druh kuchyně

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.


Typ podniku:

Pivnice , Pivovar


Kuchyně:

Česká

Salónek
Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici

Facebook profil není bohužel k dispozici