Pizzeria Nico

Studentská 342, Bohumín

 
Kontaktní informace

O podniku:

Pizzerie nabízí 23 druhů pizzy, zeleninové saláty, těstoviny, minutkovou kuchyni a samozřejmostí je polední menu, kde máte na výběr vždy ze 3 jídel. Ke specialitám patří pečená kolena a žebra, která dokáží připravit tak, že se budete rádi vracet. Na přání zákazníka jsou schopni připravit i jídla, která nejsou trvale zařazena v jídelníčku. Obsluhovat Vás bude příjemný personál, s jehož přístupem budete zcela určitě spokojeni. V restauraci můžete strávit příjemné chvíle nejen v době poledního menu, ale i odpoledne a večer při romantickém posezení při svíčkách.

Druh kuchyně

Italská

Italská kuchyně bývá v žebříčku řazena mezi nejlepší kuchyně světa. Je především známá díky pizze a lasagním. Dnes už ji najdeme snad všude.

Mezinárodní

Mnoho lidí si rádo pochutná na různých pokrmech z různých kuchyní. Pro ně je tedy nejlepší zajít do podniku se zaměřením na mezinárodní kuchyni. Skládá se totiž ze všech kuchyní celého světa.

Typ jídla

Pizza

Pizza je velký kruhový plát světlého kruhového chlebového těsta. Existuje spoustu variací jeho zdobení. Suroviny k jeho ozdobení jsou všechny až na ovoce. Ovšem výjimkou je pizza Hawai.Typy jidla:

Pizza


Kuchyně:

Italská, Mezinárodní

Salónek
Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici