Prima Pauza

Chabarovská 243/21, Liberec

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Restaurace Prima Pauza se nachází nedaleko centra Liberce. V příjemném prostředí penzionu je možné pořádat rauty, firemní večírky, oslavy, promoce, svatby, smuteční hostiny, komerční a prezentační akce apod. Prostory restauračního i ubytovacího zařízení je možné využít pro pořádání společenských, soukromých nebo komerčních akcí. Restaurace je otevřena denně - možnost obědů a večeří. Příjemné posezení v restauraci s českou minutkovou kuchyní - 32 míst. Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část. Parkovat lze u objektu. V celém objektu pensionu a restaurace možnost použití WIFI připojení na internet.

Typ podniku

Hotel

Hotel je druh ubytovacího zařízení. Jsou zde tzv. hotelové pokoje s daným počtem postelí. Jeho nedílnou součástí je recepce. V hotelu bývá i stravovací prostor ať už ve formě restaurace či jídelny se švédskými stoly.

Druh kuchyně

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.


Typ podniku:

Hotel


Kuchyně:

Česká

Wi-Fi
Vlastní parkoviště
Raut

Instagram profil není bohužel k dispozici

Facebook profil není bohužel k dispozici