ROOM tapas bar

V Jámě 1263/6, Praha

 
Kontaktní informace

O baru:

Nejnovější tapas restaurace v centru Prahy vás překvapí po všech stránkách. V netradičně moderním prostředí restaurace, baru, nebo v neformálním lounge si můžete pochutnat na studených i teplých tapas, výborné paelle, polévkách, salátech a tradičních španělských dezertech jako je například churros. Sangrie, zdejší specialita, je připravená podle domácí receptury, stejně tak jako všechny míchané koktejly.ROOM je skvělé místo pro setkání s vašimi přáteli, oslavy, i pro romantické schůzky!

Typ podniku

Bar / lounge

Bar patří mezi zábavný podnik. Využívá se zde především servírovací pult - bar. Hlavní prim zde hrají alkoholové drinky.

Druh kuchyně

Španělská

Španělská kuchyně je známá svojí zálibou v koření a používáním olivového oleje. Typickým kořením je zde paprika, pepř, kajenský pepř, majoránka. Ke slazení sladkostí se ve španělské kuchyni hodně používá med. Často se zde setkáme s pokrmy z dušeného

Typ jídla

Plody moře

Mlži, korýši a hlavonožci patří v kuchyni do skupiny s názvem Mořské plody. Populární jsou třeba dost sépie.

Ryby

Ryby se snad doporučují už odjakživa. Jsou zdravé. Obsahují vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.

Vegetariánské menu

V podnicích s vegetariánským menu se může najíst i opravdový vegetarián. Obsahuje totiž bezmasá jídla. Bez hlavní pokrmy patří falafel nebo běžné bezmasé saláty.

Zvěřina

Zvěřina je maso zvěře ulovené ve volné přírodě. Má charakteristickou vůni a chuť. Zvěřina se považuje za velmi cenné maso s jemnou strukturou. Je lehce stravitelné, málo tučné s vysokým podílem bílkovin.


Typ podniku:

Bar / lounge


Typy jidla:

Plody moře, Ryby, Vegetariánské menu, Zvěřina


Kuchyně:

Španělská

V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Klimatizace
Take away
Catering
Raut
Živá hudba
Taneční prostor
Rozvoz jídla