Repre Restaurant

Nekázanka 857/4, Praha

 
Kontaktní informace

O podniku:

Zrekonstruovaný restaurant se nachází ve sklepních prostorách v ulici Nekázanka, nedaleko známé ulice Na Příkopě. Suterénní prostory restaurantu byly upraveny tak, aby navodily atmosféru ve stylu Retro 50-60 let. V jídelním lístku najdete speciality české i mezinárodní kuchyně. Restaurace Vám může nabídnout polední menu v zajímavých cenových relacích. Prostory jsou plně klimatizovány, zajištěn je také bezbariérový přístup a nekuřácký prostor. Celková kapacita restaurace – 120 míst, oddělený salónek. Ozdobou interiéru restaurace jsou signované autorské kopie s číslovanými certifikáty pravosti a ověřené podpisem Karla Gotta, čímž stvrzuje barevnou věrnost a právo vystavovat v naší restauraci.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně si zakládá na tradicích. Ovšem poslední dobou se začala měnit. Mezi původně tučnými a masitými pokrmy se postupem času začali objevovat i zdravější.kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek

Instagram profil není bohužel k dispozici

Facebook profil není bohužel k dispozici