The Royal Maharaja Mladá Boleslav

Českobratrské náměstí 122, Mladá Boleslav

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Zveme Vás do  indické restaurace v centru Mladé Boleslavi, kde máte možnost poznat jedinečnou světoznámou kuchyni. Připravili zde pro Vás originální interiér v indickém stylu s tématickou výzdobou, špičkový servis a především možnost ochutnat širokou paletu světoznámých specialit. Pokrmy jsou připravené rodilými kuchaři s tisíci druhy bylin a koření, které mají blahodárné účinky a podporují také jedinečnou chuť všech pokrmů. Na své si přijdou jak vegetariáni, tak milovníci velmi ostrého jídla! 

Typ podniku

Hotel

Hotel je místo pro ubytování. Je zde recepce s obsluhou. Nedílnou součástí nabízené hotelové služby je i stravování. Stravování v hotelu probíhá buď formou bufetu či restaurací.

Druh kuchyně

Indická

Je těžké indickou kuchyni charakterizovat jako celek. Indická kuchyně je kuchyní různých etnik a náboženských skupin. Hlavním znakem indických pokrmů je koření. Indická jídla bývají často pálivá a silně kořeněná.

Typ jídla

Steak house

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Bezlepkové menu

Lidé alergičtí na lepek nyní můžou navštěvovat i restaurace a podniky. Někteří už totiž zavedli bezlepkové menu. V těchto menu nenajdete jedinou složku obsahující lepek.

Sushi

Sushi je nejznámějších japonský pokrm. Zjednodušeně se jedná o syrové rybí maso nebo jiné plody moře s vařenou rýží. Důležitým faktem je spojení rýže se speciální sladkokyselou omáčkou sušinoko. Často se zde využívá zelenina a především řasa nori.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Steak house, Bezlepkové menu, Sushi


Kuchyně:

Indická

Salónek
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Take away
Zahrádka
Parkování zdarma
Vlastní parkoviště

Instagram profil není bohužel k dispozici