Vinograf Senovážné náměstí

Senovážné náměstí 978/23, Praha

 
Kontaktní informace

O baru:

Vinograf wine bar jsou dva vinné bary v centru Prahy.  Vinograf Senovážné, ten větší, nabízí jak vína z celého světa s velkým podílem těch tuzemských, tak skvělou "wine-friendly" kuchyni šéfkuchaře Milana Hořejše. To co oba wine bary spojuje je spousta vín na skleničku, ještě více po lahvích, skvělá nabídka sýrů a uzenin, příjemný erudovaný personál a přátelská atmosféra. Ve Vinografu neustále hledají, ochutnávají zkoumají a sledují, co se ve světě vína děje. Trvají na kvalitě a stojí si za ní. Jejich sommeliéři budou Vašimi průvodci.Jeho specializace je: nejlepší český vinný bar v soutěži Czech Bar Awards 2014, druhý nejlepší v r. 2015, až 700 vín na lístku, "wine-friendly" kuchyně šéfkuchaře Milana Hořejše, široká nabídka vynikajících sýrů a uzenin, až 50 vín na skleničku, Coravin: i ty nejdražší láhve na skleničku, firemní večírky, soukromé párty, školící a degustační místnost vybavená technikou.

Typ podniku

Bar / lounge

Podniky jako jsou bary nebo lounge mají otevírající dobu ve večerních a nočních hodinách. Nepodávají se zde pokrmy. Je zde vždy velký pult pro míchání drinků.

Vinárna

Pro milovníky dobrého vína jsou vinárny tím pravým místem. Vinárna je místem s nabídkou většího množství vín než v restauracích.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mnoho lidí si rádo pochutná na různých pokrmech z různých kuchyní. Pro ně je tedy nejlepší zajít do podniku se zaměřením na mezinárodní kuchyni. Skládá se totiž ze všech kuchyní celého světa.

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.


Typ podniku:

Bar / lounge , Vinárna


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek
V blízkosti MHD
Take away
Catering
Raut

Instagram profil není bohužel k dispozici