Blíží se BURGERFEST 2020

Blíží se BURGERFEST 2020

V dnešní době je velice oblíbené pořádání různých farmářských trhů, street food festivalů a také burgerfestů.

Na tento festival se můžete těšit 5. - 6. září. Jde o jedinečnou food-kulturní akci, která pravidelně probíhá na pražském výstavišti v Holešovicích.

V dnešní době, kdy lidé stále někam spěchají a nestíhají, se stal hamburger fenoménem rychlého a mnohdy nepříliš kvalitního jídla z fast foodu. Gros tohoto Burgerfestu je dokázat, že i tradiční americké jídlo, které většina lidí zná jako rychlovku z fastfoodu, co je dobrá při jízdě v autě, když člověk například někam spěchá, má také své místo v kvalitní gastronomii. 

Cílem festivalu je vyvrátit mýty o americké kuchyni či kultuře a ukázat, že burger není žádný karbanátek, ale umění, které si zaslouží svou pozici a chválu.  Základem je příprava z čerstvých surovin, a to přímo na místě před zraky návštěvníků. A jak se říká, k masu patří dobrá příloha, proto se můžete těšit na plnou dávku domácích hranolek s domácí omáčkou. Tu si budete moci vybrat z vícero druhů, ať už sladkou, či slanou. Žádné polotovary, žádné mražené brambory ale domácí výroba přímo před vašima očima.

Tak neváhejte a navštivte tuto událost.

PS: Přijďte s prázdným žaludkem, zde ho určitě skvěle naplníte :-)

Komentáře


Buď první, kdo okomentuje tuto stránku!

Komentuj tento článek: