Čtyřlístek

Novolíšeňská 2474/5, Brno

 
Kontaktní informace

O podniku:

V restauraci Čtyřlístek vás čeká pestrá nabídka piv od menších pivovarů, udržované v perfektní kvalitě. To vše v kombinaci s pravou domácí houskou z menší pekárny, doplněná o kvalitní flák středně propečeného hovězího masa, s domácím dresingem a čerstvou zeleninou. Je libo trochu Itálie? Není problém, se zdejší pizzou v několika variacích úplně zapomenete, kde se právě nacházíte a vaše chuťové pohárky se ocitnou ve slunné Italii. Ani na milovníky masa tu nezapomněli, a připravili hned několik masových pokrmů, jakými je steak z hovězího masa, kuřecího masa, či marinovaných žebírek pomalu pečených. Restaurace je založena na principu ochutnávání menších pivovarů, například Frýdlant, Dalešice, Náchod. Standardně na čepu mají Svijanskou "450".

Druh kuchyně

Mezinárodní

Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.

Typ jídla

Steaky

Podniky pro přípravu steaků se nazývají steak house. Vyrábí se z červeného masa a v celku. Jako příloha se k nim nejvíce hodí brambory a rýže.

Pizza

Pizza je velký kruhový plát světlého kruhového chlebového těsta. Existuje spoustu variací jeho zdobení. Suroviny k jeho ozdobení jsou všechny až na ovoce. Ovšem výjimkou je pizza Hawai.Typy jidla:

Steaky, Pizza


Kuchyně:

Mezinárodní

Instagram profil není bohužel k dispozici