Alcatraz music coctail club

Spojovací 918, Horoměřice

 
Kontaktní informace

O baru:

Odsuňte dveře a vejděte do jejich koktejlové manéže prodchnuté originalitou a výjimečností. Nehledejte u nich žádné zákonitosti či běžnou realitu. Nacházíte se totiž ve světě fantazie, kde všechny koktejly mají svůj příběh. Zde se mísí nevšední zážitky, historie a imaginace. Nechte se unášet vlastními pocity a představami. Drinky v Alcatraz music coctail club mají výjimečný charakter. Toužíte po klasickém, léty prověřeném drinku nebo máte chuť najejich signature koktejl? A co takhle je nechat improvizovat a namíchat Vám jejich osobní koktejl. Vždy dostanete exkluzivní pití, které Vás odpoutá od starostí všedních dnů.

Typ podniku

Bar / lounge

Pro lounge neboli salónek a bar jsou typickým znakem alkoholové drinky. Otevírající doba je spíše večerní a noční. Nevaří se zde.

Noční klub

Noční klub patří mezi zábavný druh podniků. Jeho dominantou a charakteristickým znakem je především hlasitá hudba a taneční parket. Otevírací doba již dle názvu je ve večerních a nočních hodinách.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.


Typ podniku:

Bar / lounge , Noční klub


Kuchyně:

Mezinárodní