Alterna Ristorante

Teichmannova 32, Olomouc

 
Kontaktní informace

O pizzerii:

Italská restaurace Alterna, která si Vás získá příjemnou atmosférou a nabídne jednoduché a vytříbené menu. Milovnici italské kuchyně si odnesou gastronomický zážitek, jelikož čerpá z nejčerstvějších i ručně vyrobených surovin. Chloubou v jejich restauraci je nejen pestré menu, ale také výběr chutných a pravých italských pizz, které k Vám na stůl podávají rovnou z vestavěné pece. Snaha jejich týmu v kuchyni, je Vám na stůl podávat rozmanitost chutí bez různých náhražek. Proto je jejich filozofie Vám, jejich zákazníkům nabídnout kousek jednoduché domácí italské gastronomie. Milovníci vína si také přijdou na své. Nabídnou Vám výběr z těch nejkvalitnějších vín nejen z italských vinic. 

Typ podniku

Pizzerie

Podnik spjatý s přípravou a servírováním pizzy. V pizzeriích můžete většinou ochutnat i jiná jídla nežli jen samotnou pizzu. Často se zde setkáme s podávanými jídly i z těstovin a různých variací salátů. Pizzerie sebou přináší přívan Itálie.

Druh kuchyně

Italská

Základem italské kuchyně jsou především zdravé suroviny - bylinky, mořské plody, olivový olej. Nejlákavější z italských pokrmů je nespíš právě ta pizza. Tu si snad zamiluje každý.

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Typ jídla

Pizza

Pizza se vyrábí ze světlého chlebového těsta. Náplň může být různorodá. Pizzu můžeme sehnat v podnicích specializovaných na italskou kuchyni.


Typ podniku:

Pizzerie


Typy jidla:

Pizza


Kuchyně:

Italská, Mezinárodní

Take away
Zahrádka
Catering
Rozvoz jídla