Amano

Na Poříčí 48, Praha

Kontaktní informace

O restauraci:

Amano je moderní italská restaurace zaměřená na pizzu gourmet. Pizza, připravená ze speciálního těsta, doplněného o prvotřídní ingredience, vám otevře nová chuťová dobrodružství. Koncept Amana stojí na social dinigu, nabízí menší porce jídel, aby hosté ochutnali více chodů z menu a podělili se o zážitek z jídla s přáteli u jednoho stolu. Menu šéfkuchaře Petra Pecky nabízí kromě pizzy gourmet, italskou pastu & risotto, maso, ryby, mořské plody i volbu bezmasých jídel. Menu doplňují italská naturální vína od Via del Vino a dezerty z bistra La Bottega Tusarova.

Typ podniku

Restaurace

Restaurace mohou být místem prozkoumávání nových chutí a kuchyní, ale také mohou být místem pro relaxaci a odpočinek po dlouhém dni. Bez ohledu na to, jaký druh restaurace si vyberete, můžete očekávat příjemnou atmosféru, výborné jídlo a pohostinnost.

Druh kuchyně

Italská

Pizza si získala oblíbenost snad ve všech státech. Italská kuchyně je rozmanitá a pestrá. Krom pizzy v jejím menu můžeme najít i lasagne či těstoviny.

Typ jídla

Steaky

Steak je pokrm, který po celém světě rozproudil chuťové buňky a stal se symbolem vynikajícího jídla z masa. Jeho bohatá chuť, šťavnatost a neodolatelná vůně přitahují milovníky kvalitního pokrmu po celé generace. Nezáleží na tom, zda preferujete hovězí, vepřové nebo jehněčí maso - steak je jedním z nejvíce obdivovaných a vyzdvihovaných pokrmů ve světě gastronomie.

Typ jídla

Ryby

Ryby bychom měli mít nejméně dvakrát do týdne na talíři. To vám řekne snad každý. Přeci jenom ryby jsou zdravé.


Typ podniku:

Restaurace


Typy jidla:

Plody moře, Ryby, Steaky, Zvěřina


Kuchyně:

Italská