Anmy's Asian restaurant

Havlíčkovo náměstí 670/7, Praha

 
Kontaktní informace

O bistru:

Přijďte ochutnat vynikající asijskou kuchyni. Čeká tu na Vás příjemný interiér, milá obsluha a hlavně výborní kuchaři, které jejich práce opravdu baví.

Typ podniku

Bistro

Bistro je analogická forma bufetu. Jídlo a pití si můžete vzít s sebou. Bistro v dnešní době je více než venkovní fast food. Francouzský trend tohoto podniku dorazil i do tuzemska a změnil význam bistra.

Bar / lounge

V barech se podávají hlavně alkoholové nápoje. Hlavním místem je zde pult. Hraje se zde často i hlasitá hudba. V barech se nevaří.

Druh kuchyně

Asijská

Asijská kuchyně je trochu velký pojem. Obsahuje všechny kuchyně s původem z Asie. Kuchyně se lišili zejména lokací a náboženstvím. Tak vznikla vlastně jejich odlišnost.

Vietnamská

Ve vietnamské kuchyni se setkáme hlavně s rýží, zeleninou, hovězím, vepřovým a drůbežím masem. Jako dochucovadlo se velmi hojně používá rybí omáčka. Vietnamská kuchyně je považována jednou z nejzdravějších vůbec.

Typ jídla

Plody moře

Plody moře se považují jako velmi zdravé. Obsahují totiž vitamín D. Jsou také lehce stravitelné.

Steak house

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.


Typ podniku:

Bistro , Bar / lounge


Typy jidla:

Plody moře, Steak house


Kuchyně:

Asijská, Vietnamská

Salónek
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Rozvoz jídla