Aroma

Palackého 1, Neratovice

 
Kontaktní informace

O podniku:

Restaurace Aroma se nachází ve starém mlýně z roku 1870 v obci Lobkovice. Půvab těchto krásných prostor byl v restauraci zachován, díky tomu na vás ze všech koutů tří salónků dýchá pravá historie. Pokud oceníte spíše moderní styl, nezoufejte, ten totiž najdete přímo v prostorách restaurace. V restauraci pro vás rádi připraví čerstvé těstoviny z domácích žloutků na několik způsobů. Také zde bourají velké vyzrálé hovězí, telecí, jehněčí a denně připravují jemné steaky s jedinečnými salsami nebo omáčkami z kostí, které táhnou několik dní na mírném ohni na kořenovém základu a silném červeném víně. Ať zvolte jakékoliv jídlo z nabídky restaurace Aroma, prožijte skutečnou chuť daných surovin.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Typ jídla

Plody moře

V kuchyni se název "plody moře" využívá významově pro mořské živočichy s výjimkou ryb. Jsou korýši, mlži a hlavonožci. Běžně se konzumují sépie, chobotnice a slávky.

Ryby

Ryby se snad doporučují už odjakživa. Jsou zdravé. Obsahují vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.

Steaky

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.Typy jidla:

Plody moře, Ryby, Steaky


Kuchyně:

Mezinárodní

Salónek
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Zahrádka
Parkování zdarma
Raut

Instagram profil není bohužel k dispozici