Bar hotelu Imperial

Dr. Pohoreckého 151/3, Františkovy Lázně

 
Kontaktní informace

O kavárně:

Atmosféru lázeňského města si nejlépe vychutnáte v prostorách veřejně přístupné hotelové kavárny s barem. V letních měsících můžete využít posezení na naší krásné terase s výhledem do hotelové zahrady a lázeňského parku. Lobby Bar a kavárna hotelu Imperial nabízí příjemné posezení s vynikající kávou a vlastními cukrářskými výrobky. Veškeré cukrářské výrobky jsou domácí výroby od naší cukrářky Květy. Při snídaních jsou to domácí koláče a buchty, v kavárně a restauraci se pak můžete těšit na domácí dorty a minidezerty.

Typ podniku

Kavárna

Útulným a příjemným místem jsou kavárny. Hlavním nápojem je zde káva či jiný teplý nápoj. Mezi nabízející sortiment bývají zákusky či slané sendviče. V kavárnách zřídka kdy vaří plnohodnotná jídla.

Bar / lounge

Bar patří mezi zábavný podnik. Využívá se zde především servírovací pult - bar. Hlavní prim zde hrají alkoholové drinky.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.


Typ podniku:

Kavárna , Bar / lounge


kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Instagram profil není bohužel k dispozici