Betlém

Krkoškova 502/27, Brno

 
Kontaktní informace

O podniku:

Stylový nekuřácký restaurant Dalešického pivovaru v příjemné lokalitě Černých Polí v Brně. Vaří pouze z čerstvých surovin, několikrát v týdnu jsou zásobováni dvorním zelinářem a řezníkem. Veškeré pečivo si vyrábí sami. Tyčinky, bulky na burgery i bochánky křupavého chleba. Pochutnáte si například na selečím kolínku, dršťkovém perkeltu, pivním hovězím guláši, vepřových žebrech, Rib eye steaku z jižní Ameriky, hovězím burgeru, tataráku, ale i salátech a těstovinách. Ochutnejte také sladké dobroty, hlavně pak specialitu- lehoučké tvarohové knedlíky s ovocnou omáčkou a šlehaným tvarohem. Od pondělí do pátku připravují obědové menu. K dispozici dva salonky – jeden je umístěn v suterénu, kde je mimo jiné možnost drobných hudebních produkcí nebo zkoušek menších skupin hudebníků.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mnoho lidí si rádo pochutná na různých pokrmech z různých kuchyní. Pro ně je tedy nejlepší zajít do podniku se zaměřením na mezinárodní kuchyni. Skládá se totiž ze všech kuchyní celého světa.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek

Instagram profil není bohužel k dispozici