Bistro Pelmeňárna

Štěpánská 538/11, Praha

 
Kontaktní informace

O bistru:

V Pelmeňárně můžete ochutnat pelmeně a vareniky, těstovinové taštičky s rozmanitými chutnými náplněmi (několik druhu masa, bramborová kaše s cibulkou, losos, houby, bramborová kaše s houbami, tvaroh s meruňkami, višeň). Každý den pro vás vaří čerstvé pelmeně a vareniky, ke kterým nabízí širokou škálu omáček, zakysanou smetanu a čerstvé bylinky.

Typ podniku

Bistro

Bistro je analogická forma bufetu. Jídlo a pití si můžete vzít s sebou. Bistro v dnešní době je více než venkovní fast food. Francouzský trend tohoto podniku dorazil i do tuzemska a změnil význam bistra.

Rodinná restaurace

Rodinná restaurace je svým interiérem a nabídkou menu uzpůsobena právě i pro děti. Udělejte si příjemný gastronomický zážitek s celou rodinou.

Druh kuchyně

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.

Ruská

Ruská kuchyně je pestrá a chutná. V ruské kuchyni se setkáme nejčastěji s mletým masem. Nicméně mezi zajímavé speciality ruské kuchyně patří i pokrmy z ryb či drůbežího masa. Častou surovinou jsou zde brambory, luštěnina, zelenina, obilniny nebo mléč


Typ podniku:

Bistro , Rodinná restaurace


Kuchyně:

Česká, Ruská

Take away

Instagram profil není bohužel k dispozici