Bistro Polévkárna Supa Supa

Dřevěná 3, Plzeň

 
Kontaktní informace

O bistru:

Polévkové bistro, které nabízí široké spektrum pokrmů a to jak tradičních českých, tak i s nádechem exotiky. Zakládají si na tom, aby jídla byla připravována s poctivostí a z kvalitních surovin, bez použití náhražek, polotovarů a umělých dochucovadel. V žádném jídle nenajdete glutamát či jiné "chemie", za to ručí! Berou ohledy i na zákazníky, kteří dávají přednost bezmasým jídlům a snaží se jim vyjít vstříc. Pokud přijdete s dítětem, mají tu pro něj připravenou speciální židličku, lžičku i bryndák ;). Po jídle nezapomeňte na dobrou kávu, fairtrade čaj nebo zdravější typy limonád a nápojů. Dočkáte se tu i bezlepkových jídel, která do menu zařazují denně. Také pečou domácí koláče a různé zákusky. Vše si rovněž můžete odnést s sebou!

Typ podniku

Bistro

V dnešní době se bistro považuje spíše za druh restaurace. Časy označování bufetů bistrem jsou pryč. V bistru si jídlo i pití můžete zakoupit i sebou domů.

Druh kuchyně

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.

Typ jídla

Steak house

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Vegetariánské menu

Vegetariánské menu neobsahuje žádné maso. Používá se jen zelenina, ovoce a živočišné produkty. Je určené vegetariánům.


Typ podniku:

Bistro


Typy jidla:

Steak house, Vegetariánské menu


kuchyně:

Česká

Take away
Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici