Bistro Yoon

Bělečská 36, Praha

 
Kontaktní informace

O kavárně:

Malé bistro a kavárna v jednom, založené dvěma nadšenými holčinami, které mají rády kavárenskou atmosféru, její ruch, vůně, zvuky a příběhy stálých zákazníků. Spojuje je ale také láska ke všemu dobrému, kávě, čaji, rychlému a zdravému smoothie a k tomu všemu něčemu dobrému na zub. V Bistru Yoon Vám přiraví výběrovou kávu z české pražírny Doubleshot. Umixují Vám zdravé smoothie, které si můžete vzít s sebou jako rychlou sváču nebo snídani, uvaří Vám polívčičku a namažpu chleba od pana Kollingera nějakou dobrou, čerstvou pomazánkou. Pokud přijdete na odpolední kávu nebo na čaj “o páté”, nabídnou Vám k tomu nějakou sladkou dobrotu. Nabídka jídel se mění každý den a přizpůsobujeme ji sezónní nabídce ovoce a zeleniny.

Typ podniku

Kavárna

Kavárna se stala v posledních letech velmi oblíbeným podnikem. Hlavním prvkem je zde samozřejmě káva a nápoje. Jako doplňující sortiment se zde nabízejí např. sladké zákusky. Teplá plnohodnotná jídla většinou kavárny nenabízejí.

Bistro

Bistro je taktéž i prodejním místem jídel a nápojů. Jsou zde podávána zejména jednodušší jídla. V dnešní době se pod pojmem Bistro už neschovává pouze okénko s výdejem rychlého občerstvení.


Typ podniku:

Kavárna , Bistro