Buena Vista – Restaurant

třída Legionářů 1460/24, Jihlava

 
Kontaktní informace

O podniku:

V restauraci si pochutnáte na specialitách jihoamerické a kubánské kuchyně. Vybrat si můžete z více než 50 druhů exotických i klasických pokrmů. Ochutnejte steaky z jihoamerického hovězího masa, zeleninové saláty, těstoviny, ryby a dary moře. K přípravě pokrmů používá zdejší kuchyň jen ty nejkvalitnější suroviny, důraz kladou především na kvalitu ryb a masa. Samozřejmostí je kvalifikovaný personál a zkušený šéfkuchař. Kuchyň vaří ne-čt do 21:00 h; pá, so do 23:00 h.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně si zakládá na tradicích. Ovšem poslední dobou se začala měnit. Mezi původně tučnými a masitými pokrmy se postupem času začali objevovat i zdravější.

Kubánská

V kubánské kuchyni převažuje konzumace vepřového, drůbežího a hovězího masa. Ochutnat zde můžete i plody moře a různé druhy ryb. Kromě masa jsou zde hlavními surovinami kukuřičná mouka, kukuřice, papriky rajčata rýže nebo sladké brambory.

Typ jídla

Ryby

Ryby se snad doporučují už odjakživa. Jsou zdravé. Obsahují vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.

Steaky

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Raw strava

Raw strava je jinými slovy tepelně neupravené pokrmy. Často se také jedná o vegetariánskou výživu. Hlavními složkami syrové stravy jsou ovoce a zelenina, ořechy a semínka, luštěniny, obiloviny a mořské řasy.Typy jidla:

Ryby, Steaky, Raw strava


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká, Kubánská

Salónek
Vinotéka
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Zahrádka
Catering
Dětské hřiště
Raut
Zimní zahrádka