COMO restaurant & cocktail bar

Václavské náměstí 818/45, Praha

 
Kontaktní informace

O baru:

COMO restaurant & cocktail bar je moderní fusion restaurace, která kombinuje českou, středozemní a asijskou kuchyni. Díky své poloze uprostřed Václavského náměstí je ideálním místem pro obchodní setkání, konference či večírky, ale patří také mezi oblíbené destinace gurmánů a milovníků míchaných nápojů. Na novém menu šéfkuchaře Dušana Mackoviče spolupracovali Joe Sefton a Taish Tsunematsu (sushi). Nový cocktailový bar v zadní části restaurace navrhlo newyorské Jason Volenec Studio. 

Typ podniku

Bar / lounge

Pro lounge neboli salónek a bar jsou typickým znakem alkoholové drinky. Otevírající doba je spíše večerní a noční. Nevaří se zde.

Hotel

Typickým charakterem hotelu je ubytování přes noc nebo více nocí. Hlavním jádrem hotelu je recepce spolu s recepčním. Ubytování je formou hotelových pokojů.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.

Typ jídla

Ryby

Ryby se snad doporučují už odjakživa. Jsou zdravé. Obsahují vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.

Steaky

Steak si můžeme dát ve specializovaných podnicích steak house. V nabídce najdete stek z různých druhů masa. Jen ten pravý steak se připravuje z hovězího.

Steak house

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Vegetariánské menu

V dnešní společnosti je mnoho vegetariánů. Některé podniky proto vytvořili vegetariánské menu. Neobsahuje maso.

Tapas

Tapas je označení pocházející ze Španělska pro malé občerstvení nebo jednohubek. Jako tapas se dá servírovat mnoho pokrmů. Mohou to být studené i teplé pochutiny.


Typ podniku:

Bar / lounge , Hotel


Typy jidla:

Ryby, Steaky, Steak house, Vegetariánské menu, Tapas


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Klimatizace
Catering
Parkování zdarma
Vyhřívaná terasa
Parkování s obsluhou