El Barrio de Ángel

Lidická 284/42, Praha

 
Kontaktní informace

O vinárně:

Latinskoamerický steakhouse na pražském Andělu vám nabídne pohled do kuchyní zemí Jižní Ameriky, především Argentiny a Brazílie. Můžete ochutnat rozmanitost tamní kuchyně – kuchyně ze země domorodých Gauchos, jediných vlastníku tamní pampy, znalců a expertů na maso, kteří zkřížili svou krev s Evropskými imigranty. Restaurace nabízí speciality jihoamerické kuchyně například argentinské steaky na grillu. K pití může restaurace nabídnout vína z dané oblasti či míchané nápoje. Můžete se také těšit na pestrou nabídku koktejlů a na večerní programy a vystoupení tanečníků a hudebníků ve stylu Salsa, Tanga, Merengue, Cumbia, Rumba… kteří pro vás vytvoří autentickou náladu horké, vášnivé a nespoutané Jižní Ameriky.

Typ podniku

Vinárna

Vinárna je v širším pojmu druh restaurace specializovaný na vína. Ve vinárně najdete větší výběr vín než v běžné restauraci.

Druh kuchyně

Argentinská

Argentinská kuchyně se pojí obzvláště s kvalitním masem a mléčnými výrobky. Jednou z jejich nejlepších pochoutek je třeba Asado. Je to argentinské grilované maso.

Španělská

Důležitou roli ve španělské kuchyni hrají ryby, mořské plody, luštěniny či dušené maso. Porce v této kuchyni jsou velké, chutné, ale i těžké. Nejpoužívanější složkou je zde olivový olej. Za zmínění taktéž patří hojné používání česneku, zeleniny, bram

Typ jídla

Steaky

Steak si můžeme dát ve specializovaných podnicích steak house. V nabídce najdete stek z různých druhů masa. Jen ten pravý steak se připravuje z hovězího.


Typ podniku:

Vinárna


Typy jidla:

Steaky


Kuchyně:

Argentinská, Španělská

Salónek
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Zahrádka
Raut