Factory - Bistro Cafe Bar

Česká 184/1, Kutná Hora

 
Kontaktní informace

O kavárně:

Factory je moderní bistro v centru Kutné Hory. Nabízí domácí burgery, pravou italskou pizzu a čerstvé sezonní saláty. Fungují stylem: co se dnes nakoupí, to se dnes prodá.

Typ podniku

Kavárna

Kavárna jakož to podnik je dnes velmi atraktivním místem na schůzky. Kavárny často nabízejí kromě vynikající kávy i příjemný prostor k posezení. Nedílnou součástí nabízeného sortimentu jsou i sladké zákusky.

Bistro

Bistro je analogická forma bufetu. Jídlo a pití si můžete vzít s sebou. Bistro v dnešní době je více než venkovní fast food. Francouzský trend tohoto podniku dorazil i do tuzemska a změnil význam bistra.

Druh kuchyně

Italská

Základem italské kuchyně jsou především zdravé suroviny - bylinky, mořské plody, olivový olej. Nejlákavější z italských pokrmů je nespíš právě ta pizza. Tu si snad zamiluje každý.

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Typ jídla

Pizza

Pizza je již nenahraditelnou součástí našeho života. Existuje i bezmasá pizza. To může být výhodou pro vegetariány.

Burgery

Burgery pocházejí z Ameriky. Skládá se z grilované placky mletého masa, zeleniny a dalších přísad. Variace hamburgeru jsou různé.


Typ podniku:

Kavárna , Bistro


Typy jidla:

Pizza, Burgery


Kuchyně:

Italská, Mezinárodní

Take away
Zahrádka