Golf Resort Bitozeves

Bitozeves 126, Louny

 
Kontaktní informace

O hotelu:

V prostorách resortu je k dispozici restaurace s kapacitou 50 míst a letní terasou s kapacitou 35 míst. Dále společenský sál s kapacitou 80 míst, vlastním barem, tanečním parketem a sociálním zařízením. Jsou zde schopni zprostředkovat živou i reprodukovanou hudbu, rautové i servírované pohoštění pro nejrůznější příležitosti, jako je například svatba, firemní, nebo vánoční večírek, teambuildingová akce, letní grilování, golfová akademie, narozeninové oslavy a školení.

Typ podniku

Hotel

Hotel používají lidi hlavně pro ubytování. Ubytování je počítáno dle nocí. V hotelu jsou k dispozici hotelové pokoje s určitým počtem místností a postelí dle rezervace či objednání hosta. Hotel má i vlastní kuchyň, kde pro své hosty vaří.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.

Česká

Česká kuchyně byla ovlivněna dalšími národními kuchyněmi. Do nich například patří německá a rakouská. Základem české kuchyně je lidová kuchyně a suroviny pěstované v Česku.

Typ jídla

Ryby

Ryby jsou zdravá potravina, bohatá na bílkoviny, vitaminy a minerály. Můžete si je dopřát ve specializovaných podnicích. Nejčastěji se vyskytují v italské a středomořské kuchyni.

Tatarský biftek

Tatarský biftek jsme již mohli slyšet pod lidovým názvem tatarák. Je to syrové maso. Používá se hovězí, pštrosí a rybí.

Steaky

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.

Raw strava

Raw strava je syrová strava. Někdo si pod tím představuje dietní jídlo nebo jídlo pro vegetariány. Často to bývají rostlinné produkty.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Ryby, Tatarský biftek, Steaky, Raw strava


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Zahrádka
Catering
Parkování zdarma
Vlastní parkoviště
Raut