Gran Fierro

Voršilská 14, Praha

 
Kontaktní informace

O baru:

Restaurace Gran Fierro je autentický argentinský steak house a koktejlový bar. Spojuje v sobě lásku k prémiovým steakům a k úchvatným koktejlům. Kromě skvostných steaků zde naleznete i kulinářské výtvory argentinského šéfkuchaře a typická jídla jihoamerické kuchyně. 

Typ podniku

Bar / lounge

Bar patří mezi zábavný podnik. Využívá se zde především servírovací pult - bar. Hlavní prim zde hrají alkoholové drinky.

Steak house

Steak house je druh restaurace specializovaný na steakové maso či kotlety. Původ podniku pochází ze vzdáleného USA.

Druh kuchyně

Argentinská

Argentinská kuchyně přijala italské a španělské vlivy. Nyní na jejich menu můžeme najít italské těstoviny či španělské klobásky. Běžně se k tomu podává mléko a mléčné výrobky.

Typ jídla

Steaky

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.

Burgery

Burgery pocházejí z Ameriky. Skládá se z grilované placky mletého masa, zeleniny a dalších přísad. Variace hamburgeru jsou různé.

Zvěřina

Zvěřina je maso lovné zvěře. Získává se hlavně povoleným odstřelem volně žijící zvěře. Maso je málo tučně. Zároveň má jemnou strukturu, osobitou chuť a vůni. Zvěřina patří mezi velmi cenné maso.


Typ podniku:

Bar / lounge , Steak house


Typy jidla:

Steaky, Burgery, Zvěřina


Kuchyně:

Argentinská

V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Raut
Živá hudba
Taneční prostor