Hotel Pod Kapličkou

Malá Morávka 75, Malá Morávka

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Hotel Pod Kapličkou je nově rekonstruovaný hotel (2018) v Jeseníkách. Nachází se v Malé Morávce, 1,7 km od lanové dráhy Kopřivná, v blízkosti dětského vleku. Nabízí rodinné, nové ubytování ve skandinávském stylu, pokoje s Wi-Fi zdarma, bar a restauraci s dětským koutkem. Hotel pod Kapličkou nabízí zázemí pro děti, u restaurace v přízemí je skandinávský koutek s teepee, venku v létě dětské hřiště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování (od jarní sezony máme k dispozici půjčovnu elektrokol a elektrokoloběžek). V přízemí hotelu se nachází také zábavní herna s ping-pongem, šipkami a stolním fotbalem. Hotel pod Kapličkou leží 2,1 km od sjezdovky Myšák, 2,6 km od vleku Praděd. V blízkosti se nachází největší lyžařské areály Ski Areál Kopřivná nebo Ski Aréna Karlov. Denně se podává snídaně formou bufetu, restaurace je v provozu denně. Nabízí výborná česká jídla, kuchaři také rádi vaří italskou kuchyni. 

Typ podniku

Hotel

Hotel je druh ubytovacího zařízení. Jsou zde tzv. hotelové pokoje s daným počtem postelí. Jeho nedílnou součástí je recepce. V hotelu bývá i stravovací prostor ať už ve formě restaurace či jídelny se švédskými stoly.

Druh kuchyně

Italská

Italská kuchyně se už rovná pomalu té francouzské. K nejpoužívanějším surovinám pro přípravu pokrmů patří těstoviny, sýry, maso a ryby. Vyhlášená je také pravá italská zmrzlina.

Česká

Česká kuchyně si zakládá na tradicích. Ovšem poslední dobou se začala měnit. Mezi původně tučnými a masitými pokrmy se postupem času začali objevovat i zdravější.


Typ podniku:

Hotel


Kuchyně:

Italská, Česká

Dětský koutek