Hotel Pod Zámkem

Radnická 6, Velké Meziříčí

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Můžete si vybrat posezení v nekuřácké restauraci, či v podzemním vinném sklípku, nebo v proskleném salonku. Nabízí Vám vybrané české speciality, drůbež, těstoviny nebo oblíbená minutková jídla. Na své si přijdou i vegetariáni a milovníci čerstvých salátů. Sladkou tečku na závěr obstará některý z mnoha oblíbených dezertů. K pití nabízí široký výběr nealkoholických nápojů, Pillsner Urquel a pro náročné mají pestrou nabídku přívlastkových vín. Pro větší skupiny nabízí výhodná skupinová menu, popřípadě připraví jídlo dle Vašich představ a přání. 

Typ podniku

Hotel

Typickým charakterem hotelu je ubytování přes noc nebo více nocí. Hlavním jádrem hotelu je recepce spolu s recepčním. Ubytování je formou hotelových pokojů.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.

Typ jídla

Steak house

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Steak house


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek
Wi-Fi