Kavárna AUX Café

Žižkova 249, Tábor

 
Kontaktní informace

O kavárně:

 Vedle skvělé, výběrové kávy české značky Doubleshot si zde můžete vychutnávat na dvě stovky prémiových destilátů, mezi nimiž dominují hlavně rumy; těch najdete na barové kaskádě kolem sta Další specialitou podniku je i řada výtečných absintů, které se v AUXu podávají tradičním francouzským způsobem z doby prokletých básníků, tedy překapáváním ledové vody přes kostku cukru z absinthové fontány. Kulturní dění má v AUX Café záběr také pěkně široký, a tak si zde můžete užít nejen klasické tancovací party s DJem, ale třeba i koncerty vážné hudby, divadelní představení malých spolků, autorská čtení nebo přednášky na všechna možná i nemožná témata. A kdo si chce udělat zábavu vlastní, ani ten nebude poslán k čertu, organizace soukromých večírků a oslav se stala již oblíbeným zvykem.

Typ podniku

Kavárna

Kavárna je velmi společenským podnikem. Podávají se zde hlavně teplé a studené nápoje. Nejhlavnějším produktem je zde samozřejmě káva. Kavárny z pravidla mívají na výběr několik druhů kávy.

Bar / lounge

Bar patří mezi zábavný podnik. Využívá se zde především servírovací pult - bar. Hlavní prim zde hrají alkoholové drinky.


Typ podniku:

Kavárna , Bar / lounge

V blízkosti MHD
Taneční prostor

Instagram profil není bohužel k dispozici