Kavárna Café Jednorožec

náměstí Míru 149, Klatovy

 
Kontaktní informace

O kavárně:

Café Jednorožec se nachází v přízemí Galerie Klatovy/Klenová. Podávají kávu z pražírny Yakima Coffee, širokou škálu nápojů na základě espressa, domácí limonády, kvalitní sypané čaje, dezerty klasické, bezlepkové, veganské i RAW, sandwiche aj. Kavárna svou povahou, umístěním i bohatým kulturním programem nabízí nenásilné propojení umění s veřejným prostorem. Připojit se tu můžete na Wi-Fi. Za hezkého počasí posedět na zahrádce. Pro nejmenší tu mají připravený dětský koutek. 

Typ podniku

Kavárna

Kavárna se stala v posledních letech velmi oblíbeným podnikem. Hlavním prvkem je zde samozřejmě káva a nápoje. Jako doplňující sortiment se zde nabízejí např. sladké zákusky. Teplá plnohodnotná jídla většinou kavárny nenabízejí.

Typ jídla

Bezlepkové menu

Lidé alergičtí na lepek nyní můžou navštěvovat i restaurace a podniky. Někteří už totiž zavedli bezlepkové menu. V těchto menu nenajdete jedinou složku obsahující lepek.

Veganské menu

Veganské menu je vytvořeno speciálně pro vegany. Neobsahuje maso ani žádné živočišné produkty. Najdete ho jen v pár podnicích.


Typ podniku:

Kavárna


Typy jidla:

Bezlepkové menu, Veganské menu

Dětský koutek
Wi-Fi
Zahrádka