La Boca

Truhlářská 1114/10, Praha

 
Kontaktní informace

O steak housu:

Příjemná stylová restaurace s velkou kapacitou v klidné Truhlářské ulici na Starém Městě nabízí zejména pestrou nabídku steaků, ale např. i dětské menu nebo domácí těstoviny.

Typ podniku

Steak house

Steak house je druh restaurace specializovaný na steakové maso či kotlety. Původ podniku pochází ze vzdáleného USA.

Druh kuchyně

Argentinská

Argentinská kuchyně se pojí obzvláště s kvalitním masem a mléčnými výrobky. Jednou z jejich nejlepších pochoutek je třeba Asado. Je to argentinské grilované maso.

Španělská

Důležitou roli ve španělské kuchyni hrají ryby, mořské plody, luštěniny či dušené maso. Porce v této kuchyni jsou velké, chutné, ale i těžké. Nejpoužívanější složkou je zde olivový olej. Za zmínění taktéž patří hojné používání česneku, zeleniny, bram

Typ jídla

Plody moře

Pojem plody moře se používá ve významu maso mořských živočichů. Převážně se jedná o hlavonožce, mlže a korýše. Jako nejoblíbenější z nich se považují sépie a slávky.

Ryby

Ryby se snad doporučují už odjakživa. Jsou zdravé. Obsahují vitamín D a omega-3 mastné kyseliny.

Steaky

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.

Steak house

Podniky pro přípravu steaků se nazývají steak house. Vyrábí se z červeného masa a v celku. Jako příloha se k nim nejvíce hodí brambory a rýže.

Zvěřina

Zvěřina je maso lovné zvěře. Získává se hlavně povoleným odstřelem volně žijící zvěře. Maso je málo tučně. Zároveň má jemnou strukturu, osobitou chuť a vůni. Zvěřina patří mezi velmi cenné maso.


Typ podniku:

Steak house


Typy jidla:

Plody moře, Ryby, Steaky, Steak house, Zvěřina


Kuchyně:

Argentinská, Španělská

Dětský koutek
Salónek
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Zahrádka
Catering
Živá hudba