Mercure Ostrava Center Hotel

Českobratrská 1742/18, Ostrava

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Hotelová restaurace je inspirována obdobím českého kubismu a pojmenovaná po jeho významném českém představiteli Pavlu Janákovi. Vychutnat si zde můžete speciality domácí i mezinárodní kuchyně. Hotelový bar vás okouzlí koktejly namíchanými podle unikátních receptů. V létě máte možnost odpočívat na hotelové terase a vybrat si ze široké nabídky delikates, popřípadě ochutnat domácí či zahraniční vína z hotelové vinotéky. Moderní konferenční místnosti hotelu Mercure nesou jména podle bývalých ostravských dolů. Jsou vhodné k pořádání jednání, seminářů, tiskových konferencí, recepcí, koktejlů i párty či svateb. Kromě denního světla a klimatizace nabízejí kompletní technické vybavení včetně Wi-Fi připojení. 

Typ podniku

Hotel

Hotel je druh ubytovacího zařízení. Jsou zde tzv. hotelové pokoje s daným počtem postelí. Jeho nedílnou součástí je recepce. V hotelu bývá i stravovací prostor ať už ve formě restaurace či jídelny se švédskými stoly.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mnoho lidí si rádo pochutná na různých pokrmech z různých kuchyní. Pro ně je tedy nejlepší zajít do podniku se zaměřením na mezinárodní kuchyni. Skládá se totiž ze všech kuchyní celého světa.

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.


Typ podniku:

Hotel


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Vinotéka
Wi-Fi
Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici