Modrý Zub Spálená

Spálená 97/29, Praha

 
Kontaktní informace

O rodinné restauraci:

Restaurant Modrý zub je luxusní thajská restaurace v centru Prahy. Pokud milujete pikantní jídla, vítejte v ráji. Čeká vás opravdová thajská kuchyně. V restauraci vaří rodilí Thajci, kteří se drží tradičních receptur a dbají na čerstvost surovin. Těšit se můžete i na krásný stylový interiér. Příjemnou atmosféru dokreslují sošky Buddhy, působivé obrazy nebo živý oheň.Náš tip: Máte rádi ostrá jídla, ale nechcete se opotit až moc? Držte se papričkové nápovědy v jídelním lístku. Naše rada zní - pět papriček zvládnou Thajci, pyromani a vyznavači adrenalinu, tři papričky normální smrtelníci.

Typ podniku

Rodinná restaurace

Rodinná restaurace je svým interiérem a nabídkou menu uzpůsobena právě i pro děti. Udělejte si příjemný gastronomický zážitek s celou rodinou.

Druh kuchyně

Asijská

Každá asijská země má vlastní gastronomickou historii a speciality. Proto se jejich pokrmy značně liší. Ovšem základ zůstává stejný - sójová omáčka a rýže.

Thajská

Kombinace jsou specialitou thajské kuchyně. Zaměřuje se hlavně na vyvažování chutě sladké, slané, pálivé i kyselé. Thajská kuchyně se tak stala právem profíkem svojí doby.


Typ podniku:

Rodinná restaurace


Kuchyně:

Asijská, Thajská

V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Klimatizace
Take away
Catering
Rozvoz jídla