Momoichi Bistro

Římská 35, Praha

 
Kontaktní informace

O bistru:

Momoichi Bistro se nachází v srdci pražských Vinohrad a jejich menu je inspirované hedvábnou  stezkou. Z Japonska a Číny přes Thajsko a Vietnam až k blízkému východu, přijďte ochutnat středovýchodní humnus, japonskou omeletu okonomiyaki nebo třeba malajsijskou laksu.

Typ podniku

Bistro

Bistro v minulých dobách znamenalo něco jiného než dnes. V dnešní době jsou bistra vzhledově velmi podobná kavárnám. Určitá jídla a sortiment se tu dá zakoupit a odnést.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Asijská

Každá tvář asijské kuchyně se liší podle oblasti jejího vzniku. Je bohatá na aromatické koření a bylinky. Rýže však zůstala její hlavní součástí.

Typ jídla

Plody moře

V kuchyni se název "plody moře" využívá významově pro mořské živočichy s výjimkou ryb. Jsou korýši, mlži a hlavonožci. Běžně se konzumují sépie, chobotnice a slávky.

Steak house

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.

Bezlepkové menu

V dnešní době alergie na lepek už není tak neobvyklá. Proto pár podniků již zavedla bezlepkové pokrmy do svých menu. Lepek najdeme v rostlinách rodu trávovitých - pšenice, ječmen, žito atd.


Typ podniku:

Bistro


Typy jidla:

Plody moře, Steak house, Bezlepkové menu


Kuchyně:

Mezinárodní, Asijská

Vinotéka
V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Klimatizace
Take away
Rozvoz jídla