Motorest Penzion u Benziny
Pražská 94, Znojmo
O pivnici:
V přízemí penzionu se nachází nekuřácká restaurace pro 50 osob a pivnice pro kuřáky pro 40 osob. Možnost schůzek, večírků či jakýchkoli oslav. Nabízí klasickou českou kuchyni i denní menu.
Pivnice
V pivnici se nabízí hlavně pivo. Bývá zde daleko větší výběr piv než v jiných podnicích. V pivnicích se častokrát nevaří teplá jídla. Pivnice se dá přirovnat k hospůdkám. Ve většině případů má pivnice i svojí letní zahrádku.
Hotel
Typickým charakterem hotelu je ubytování přes noc nebo více nocí. Hlavním jádrem hotelu je recepce spolu s recepčním. Ubytování je formou hotelových pokojů.
Česká
Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.
Typ podniku:
Pivnice , Hotel
Kuchyně:
Česká