Na Farmě

Choťovice 134, Žehuň

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Nabízíme příjemné prostředí a profesionální přístup. Hlavní důraz klademe na velmi kvalitní gastronomii. V naší nabídce najdete kromě vepřového a hovězího masa i specialitu podniku - telecí maso v různých úpravách. V restauraci vaříme výhradně z čerstvých surovin, veškeré maso je z našeho vlastního chovu prověřeného 20letou tradicí. Zkušený tým kuchařů Vám z těchto kvalitních a čerstvých surovin připraví výborné steaky, telecí a jiné speciality, jejichž aktuální přehled najdete v jídelním lístku. Restaurace má kapacitu 82 míst, kterou lze rozšířit až na 120 míst, při příznivém počasí lze využít pro posezení i venkovní terasu pro 50 osob. Pro děti máme připraven dětský koutek a v létě trampolíny a šlapací traktůrky.

Typ podniku

Hotel

Hotel používají lidi hlavně pro ubytování. Ubytování je počítáno dle nocí. V hotelu jsou k dispozici hotelové pokoje s určitým počtem místností a postelí dle rezervace či objednání hosta. Hotel má i vlastní kuchyň, kde pro své hosty vaří.

Druh kuchyně

Česká

Česká kuchyně si zakládá na tradicích. Ovšem poslední dobou se začala měnit. Mezi původně tučnými a masitými pokrmy se postupem času začali objevovat i zdravější.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek jsme již mohli slyšet pod lidovým názvem tatarák. Je to syrové maso. Používá se hovězí, pštrosí a rybí.

Steaky

Steak se dělá z červeného masa. Pro jeho přípravu s vždy používají jen ty nejlepší části zvířete. Podávají se převážně ve steak housech.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Tatarský biftek, Steaky


Kuchyně:

Česká

Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici