Olivův pivovar

Za Radnicí 739, Dolní Břežany

 
Kontaktní informace

O pivnici:

Moderní rodinný pivovar s restaurací v industriálním stylu, s možností ubytování a wellness (pivní lázně a masáže).

Typ podniku

Pivnice

Zajímavý a velký výběr piv naleznete v pivnicích. Pivnice je podnik nabízející hlavně pivo. Vybavení pivnic je obdobné jako u hospod a jednodušších restaurací.

Rodinná restaurace

Rodinná restaurace je restaurace zaměřena i pro nejmenší rodinné příslušníky. Tento druh podniku má uzpůsobený prostor restaurace i jídelní lístek pro děti.

Pivovar

Pivovar se od pivnice liší hlavně výrobou svého vlastního piva. Nenabízí se zde velké množství druhů piv. Budete mít možnost ochutnat pivo z menšího rodinného pivovaru. Bývá spojen často s restaurací zaměřující se na českou kuchyň.

Druh kuchyně

Česká

Česká kuchyně byla ovlivněna dalšími národními kuchyněmi. Do nich například patří německá a rakouská. Základem české kuchyně je lidová kuchyně a suroviny pěstované v Česku.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek se často dělá z hovězího, pštrosího nebo rybího masa. V Česku je zvykem jej servírovat na topince. Výborný je s worcestrovou omáčkou.

Steaky

Steak se může připravit z jakéhokoli masa. Ovšem pravý steak se dělá z hovězího. Upravuje se pomocí grilu. Podává se v celku.

Steak house

Podniky pro přípravu steaků se nazývají steak house. Vyrábí se z červeného masa a v celku. Jako příloha se k nim nejvíce hodí brambory a rýže.

Vegetariánské menu

Vegetariánské menu najdeme dnes už ve spoustě podnicích. Je přizpůsobeno speciálně vegetariánům. Může obsahovat vše krom masa.

Raw strava

Raw strava je jinými slovy tepelně neupravené pokrmy. Často se také jedná o vegetariánskou výživu. Hlavními složkami syrové stravy jsou ovoce a zelenina, ořechy a semínka, luštěniny, obiloviny a mořské řasy.


Typ podniku:

Pivnice , Rodinná restaurace , Pivovar


Typy jidla:

Tatarský biftek, Steaky, Steak house, Vegetariánské menu, Raw strava


Kuchyně:

Česká

V blízkosti MHD
Wi-Fi
Mluvíme Anglicky
Klimatizace
Zahrádka
Catering
Parkování zdarma
Vlastní parkoviště
Raut