Penzion & restaurant Relax

Palackého 824/28, Litovel

 
Kontaktní informace

O podniku:

Každý den vám nabízí lokální speciality připravené z čerstvých sezónních surovin, prvotřídní kávu i lahodné dezerty. Samozřejmostí je osvěžující pivo a kvalitní moravské víno. Pro ty, kteří rádi začínají den dobrou snídaní, nabízí kávu Julius Meinl a něco sladkého z vlastní výroby, a to již od 10 hodin. V poledních hodinách tu najdete mimo jiné výběr ze dvou hlavních jídel a salátů. V odpoledních a večerních hodinách pro vás připravují skvělé maso a domácí burgery na grilu. Čepují pivo z nedalekého pivovaru: Litovel 11°, Litovel Gustav a Litovel Premium 12°. Rádi vám doporučí také vybraná vína z vinařství Znovín. Vybrat si můžete také z široké nabídky nealko nápojů. Po celý den vám nabízí pohodovou atmosféru a večer spoustu zábavy - s přáteli si tu můžete zahrát bowling, minigolf, pétanque nebo si užít dlouhý letní večer při grilování. Kapacita vnitřní restaurace je 60 místa a venkovní zahrádka nabízí dalších 50. 

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Zahrádka
Dětské hřiště

Instagram profil není bohužel k dispozici