Pizzerie U Tučňáků

náměstí 14. října 1278/1, Praha

 
Kontaktní informace

O pizzerii:

V designovém prostředí restaurace najdete výbornou pizzu, skvělé tradiční české jídlo i mezinárodní kuchyni. Prostory restaurace jsou vhodné pro uspořádání velkolepé akce až pro 200 lidí, nebo na příjemné posezení s přáteli v jednom ze stylových zákoutí.

Typ podniku

Pizzerie

Podnik specializující se přípravou a servírování pizzy. Pizzerie častokrát nabízí i jiná jídla. Ochutnat zde můžeme i jídla připravená ze salátů, těstovin či mořských plodů. Většina pizzerií má i svojí vlastní pec pro přípravu pizzy.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Každé jídlo je něčím dobré. Mezinárodní kuchyně poskytuje tak strávníkům menu s pokrmy z různých zemí. Každý si pak najde to svoje.

Česká

Mezi nejdůležitější složky české kuchyně patří maso, a ne zrovna lehce stravitelné pokrmy. Ovšem i přesto se stala jedna z nejoblíbenějších kuchyní.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek se často dělá z hovězího, pštrosího nebo rybího masa. V Česku je zvykem jej servírovat na topince. Výborný je s worcestrovou omáčkou.

Pizza

Pizza je jedna z nejoblíbenějších jídel na světě. Původem je z Itálie. Jde jí ozdobit snad čímkoli krom ovoce. Zde vznikla jedna výjimka v podobě pizzy Hawai.


Typ podniku:

Pizzerie


Typy jidla:

Tatarský biftek, Pizza


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

V blízkosti MHD
Wi-Fi
Take away
Catering

Instagram profil není bohužel k dispozici