Pizzerie Viva

Králova 1, Brno

 
Kontaktní informace

O pizzerii:

Pizzerie VIVA nabízí příjemné posezení v upraveném prostředí s útulnou atmosférou. Kapacita restaurace je 50 pohodlných míst jak pro rodiny s dětmi, tak i pro jednotlivce. V teplých letních dnech můžete využít k posezení prostory zahrádky s kapacitou 30-ti míst. Rádi pro Vás připraví různé rodinné oslavy a posezení, pro firmy nabízí uspořádání firemních setkání a večírků. Na základě Vašich požadavků Vám připraví oblíbená jídla všeho druhu, firemní občerstvení, svatební hostiny, promoce a třeba i sváteční oběd nebo večeři. Z jídelního lístku si můžete vybrat různé druhy pizz, těstovin, mas a salátů. Jídla, která zde připravují jsou vždy vyrobena z čerstvých surovin, na pizzu i pastu používají pravé italské suroviny. V nabídce naleznete také bílá a červená vína z rodinného vinařství z Jižní Moravy. Prostředí restaurace je nekuřácké, kouření je povoleno v letní zahrádce, kde bude za chladného počasí k dispozici kuřácký koutek.

Typ podniku

Pizzerie

Podnik specializující se přípravou a servírování pizzy. Pizzerie častokrát nabízí i jiná jídla. Ochutnat zde můžeme i jídla připravená ze salátů, těstovin či mořských plodů. Většina pizzerií má i svojí vlastní pec pro přípravu pizzy.

Druh kuchyně

Italská

Italská kuchyně se už rovná pomalu té francouzské. K nejpoužívanějším surovinám pro přípravu pokrmů patří těstoviny, sýry, maso a ryby. Vyhlášená je také pravá italská zmrzlina.

Typ jídla

Pizza

Pizza je již nenahraditelnou součástí našeho života. Existuje i bezmasá pizza. To může být výhodou pro vegetariány.


Typ podniku:

Pizzerie


Typy jidla:

Pizza


Kuchyně:

Italská

Zahrádka

Instagram profil není bohužel k dispozici