Pod starou knihovnou

Kollárova 528/1, Kroměříž

 
Kontaktní informace

O podniku:

Restaurace Pod starou knihovou si Vás dovoluje pozvat k příjemnému posezení v krásných prostorách bývalé knihovny Kroměříže, která se nachází na ulici Kollárova. Nabízí Vám široký výběr denního menu, odpoledních moučníků s výbornou kávou Lavazza a příjemné večerní posezení u dobré večeře s kvalitním vínem z Valtic nebo točeným pivem Radegast a Bernard a samozřejmě spoustou nealkoholických nápojů. Pro nejmenší je připraven malý dětský koutek, oddělené nekuřácké prostory a velkou zahradní restauraci ve dvoře s pískovištěm. Rádi Vám pravidelně nabízí živou hudbu, opékání na otevřeném ohni, uspořádají pro Vás firemní večírky, rodinné oslavy, srazy abiturientů apod.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mnoho lidí si rádo pochutná na různých pokrmech z různých kuchyní. Pro ně je tedy nejlepší zajít do podniku se zaměřením na mezinárodní kuchyni. Skládá se totiž ze všech kuchyní celého světa.

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Dětský koutek
Salónek
Zahrádka
Živá hudba

Instagram profil není bohužel k dispozici