Restaurace Horská chata Koliba

Dusíkova 592/10, Mariánské Lázně

 
Kontaktní informace

O podniku:

Že česká a slovenská kuchyně má opravdu co nabídnout, Vám ukáže restaurace Horská chata Koliba v jejich stylové restauraci, o kapacitě až 90 míst k sezení. Její příjemnou atmosféru dokresluje, především v sychravém a chladném období, hořící krb a v létě pak doplňuje prostorná a vzdušná terasa s grilem a nádherným výhledem.  Á la carte pravidelně doplňují o denní speciality a fádnosti se u nich jistě obávat nemusíte. Netradiční a klienty velmi oblíbenou dominantou jejich restaurace se stal otevřený gril, kde Vám kuchař připraví masové či rybí speciality přímo před Vámi a tím Váš gurmánský zážitek ještě umocní.

Druh kuchyně

Česká

Česká kuchyně se vyznačuje především svými masitými pokrmy a tučným jídlem. Poslední dobou se ale česká kuchyně pohnula k lepšímu. Začaly se více projevovat trendy zdravé výživy.

Slovenská

Typickými surovinami pro slovenskou kuchyni jsou mléčné výrobky, brambory, obilniny, luštěniny a zelenina. Hojně se zde využívá maso vepřové, skopové a drůbeží. Slovenská kuchyně je poměrně dost podobná kuchyni české. Pokrmy jsou zde ochucovány pepřeKuchyně:

Česká, Slovenská