Restaurace U Petra

Lipovská 328/115, Jeseník

 
Kontaktní informace

O hotelu:

Stylově zařízená restaurace disponuje 70 místy včetně mysliveckého salónku a dalšími 30 místy venkovního posezení. Jistě vás nezklame ani kuchyně, která nabízí široký sortiment nejrůznějších specialit ze zvěřiny, ryb i drůbeže, ale na své si zde přijdou i milovníci oblíbených klasických jídel. Pro zvláště mlsné jazýčky zde každoročně připravují dny speciální kuchyně, kdy nabízí možnost ochutnat speciality jiných zemí jako jsou Itálie, Mexiko apod. V sezónách k tomu se hodících pořádají hody zvěřinové, vepřové a jiné. Restaurace je také připravena poskytnout vám ty nejlepší služby pro vaše rodinné, přátelské i firemní oslavy, pro obchodní i pracovní setkání, školení, semináře apod. Pro tyto akce jsou schopni sestavit vám menu dle vašich chutí a přání.

Typ podniku

Hotel

Hotel je místo pro ubytování. Je zde recepce s obsluhou. Nedílnou součástí nabízené hotelové služby je i stravování. Stravování v hotelu probíhá buď formou bufetu či restaurací.

Druh kuchyně

Mezinárodní

Mezinárodní kuchyně obsahuje všechny kuchyně světa od francouzské až po mexickou. V tomto případě podniky nejsou zaměřeny ani na jednu kuchyni.

Česká

Česká kuchyně si zakládá na tradicích. Ovšem poslední dobou se začala měnit. Mezi původně tučnými a masitými pokrmy se postupem času začali objevovat i zdravější.

Typ jídla

Tatarský biftek

Tatarský biftek je v překladu jídlo ze syrového masa. Podává se běžně s nakrájenou cibulí, hořčicí, solí, pepřem a worcestrovou omáčkou. Dle chuti si jej lze i jinak dochutit.


Typ podniku:

Hotel


Typy jidla:

Tatarský biftek


Kuchyně:

Mezinárodní, Česká

Salónek

Instagram profil není bohužel k dispozici

Facebook profil není bohužel k dispozici